Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

Godło

BIP
oko
oko
small
medium
big
fb

Aktualności

 

 

OD SMYKA DO MEDYKA

 

 

Szanowni rodzice, drogie dzieci- zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Projekcie Dla Przedszkoli „Od Smyka Do Medyka 2020".
Projekt trwa od 18.05.2020 do 19.06.2020 r.

Projekt składa się z dwóch części:

  1. Stworzenie dowolnej pracy plastycznej „Od Smyka Dla Medyka” przez dzieci w wieku przedszkolnym i umieszczenie jej na portalu Facebook.com pod wydarzeniem „Od Smyka Do Medyka 2020”
     
  2. Preorientacja zawodowa dzieci w wieku przedszkolnym – dzieci poznają wybrane zawody medyków, aktywności fotografujemy/ nagrywamy: np. zaśpiewana piosenka, zdjęcia rozwiązanej karty pracy, zdjęcia pracy plastyczno-technicznej, zdjęcie stworzonej planszówki z wybranym zawodem medyka, czytanie bajki/ wiersza/ opowiadania z wybranym zawodem medyka, itd.
    Uwiecznioną aktywność – wykonaną przez dzieci w wieku przedszkolnym – koordynator umieszcza na portalu Facebook.com pod wydarzeniem „Od Smyka Do Medyka 2020”

Zdjęcia z realizacji projektu będą zamieszczane na stronie:
https://www.facebook.com/events/909850719535392/

Koordynatorami akcji w naszym przedszkolu są: M. Jarzynowska i I. Maras
Zdjęcia prosimy wysyłać na adresy mailowe: gjarzynowska.pila@gmail.com lub imaras.pila@gmail.com

Wysyłanie zdjęć jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i wyrażeniem zgody uczestnictwo dziecka w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt.: „Od smyka do medyka 2020”, nieodpłatne wykorzystanie wizerunku dziecka biorącego udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt.: „Od smyka do medyka 2020”, nieodpłatne wykorzystanie pracy plastycznej (kartki dla medyka) dziecka biorącego udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt.: „Od smyka do medyka 2020” oraz upublicznieniem zdjęć i danych osobowych dziecka (imię i nazwisko) na stronie wydarzenia www.facebook.com/odsmykadomedyka2020 oraz na stronie placówki, do której uczęszcza dziecko. Zgoda obowiązuje do czasu jej odwołania.

ORGANIZATORZY PROJEKTU "Od Smyka Do Medyka 2020":
- Publiczne Przedszkole w Warszowicach,
- Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku,
- Stowarzyszenie „Razem Lepiej” działające przy Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku.

 

Od smyka do medyka - materiał dodatkowy

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

 


Liczba odwiedzin strony (od 30.09.2015): 69776

(67) 212 40 53

pp14@cuw.pila.pl